Příběhy

Vadym Všetečka

Store leader v Olomouci
Pracuje v Decathlonu 🙌 od 07/2021

„Pocházím z Jablonce nad Nisou a už od mala mě fascinovaly všechny možné sporty. Rád si vyzkouším a zahraju jakýkoliv sport, ale mou srdcovkou vždy bylo brazilské Jiu-Jitsu a poslední dobou se také více zajímám o Muay Thai.”

Ahoj! Jmenuji se Vadym a rád bych vám představil, jak začalo mé modré dobrodružství.
Vždy mě bavilo cestování a učit se nové jazyky, proto jsem pravidelně jezdil na různé sezónní práce do zahraničí.

V roce 2017 přišlo jedno z největších životních rozhodnutí. Rozhodl jsem se přestěhovat na Tenerife, kde jsem žil skoro 4 roky. Živil jsem se jako vedoucí animačního týmu v hotelovém rezortu. V roce 2021 jsem už ale cítil, že je třeba vrátit se zpátky domů.

Na Tenerife jsem si splnil svůj sen - naučit se mluvit plynule španělsky!

Má cesta Decathlonem začala právě v roce 2021, těsně před návratem ze Španělska. Nechtěl jsem usnout na vavřínech a tak jsem si svou budoucí práci začal hledat ještě před odletem do České republiky. Na kariérních stránkách Decathlonu jsem narazil na volnou pozici vedoucího oddělení 
v liberecké prodejně. Kamarád, který zde pracoval, mi hrozně hezky vyprávěl o hodnotách a firemní kultuře a tak jsem si řekl, že je to přesně to, co hledám.

Pak už to byla jedna velká jízda. Nastoupil jsem jako vedoucí oddělení Oxela, což je naše značka pro kolečkové sporty (brusle, skateboardy a koloběžky). Už po dvou měsících mi byla předána další zodpovědnost a to oddělení rybolovu, lovu a jezdectví.

Hned jsem věděl, že tahle práce i firma je mi šitá na míru.

Na začátku roku jsem přijal novou zodpovědnost a tou bylo větší oddělení - oddělení Fitness. Aby toho nebylo málo, přibral jsem ještě misi v provozu prodejny a staral jsem se o bezpečnost práce a požární ochranu na naší liberecké prodejně.

Následující rok se přede mnou objevila další velká výzva a sice řídit olomouckou prodejnu. Neváhal jsem ani vteřinu a výzvu jsem přijal. V současné době tedy působím jako Store leader v Decathlonu Olomouc.

Na mojí práci mě nejvíc baví to, že se neustále mohu v něčem zdokonalovat a stále se děje něco nového. Zkrátka každý měsíc řešíme s týmem nové možnosti a nápady.

Nejvíc mě baví, že práce v Decathlonu není stereotypní a stále se něco děje!

Největším benefitem Decathlonu je podle mě příležitost realizovat se, učit se a hlavně možnost dělat chyby.

Celkově si myslím, že pro někoho, kdo se chce něco naučit, rozvíjet se a má kladný vztah ke sportu, je Decathlon ideální firmou.
Menu