Příběhy

Jaroslava Hrubá

Vedoucí oddělení fitness
Pracuje v Decathlonu 🙌 od 03/2021

„V březnu roku 2021 jsem nastoupila do Decathlonu na pozici vedoucí oddělení fitness a od té doby jsem v tomto modrém domečku. Cestovat se snažím o volných dnech nebo o dovolené.”

Jsem šílenec! A kdo mě zná, ví o čem mluvím. Mám spoustu energie na rozdávání, neumím sedět a nic nedělat. Neustále něco vymýšlím a stíhám i věci, které by jiní nestihli. Sedm let jsem pracovala v zahraničí pro cestovní kancelář jako animátorka pro děti.

Miluji cestování a své kytky. Můj byt je jako tropická zahrada!

V březnu roku 2021 jsem nastoupila do Decathlonu na pozici vedoucí oddělení fitness a od té doby jsem v tomto modrém domečku. Cestovat se snažím o volných dnech nebo o dovolené. Zároveň od malička jezdím na tábory, teď už i několik let jako vedoucí, a právě zde jsem se naučila jak správně pracovat s lidmi.

Pro práci v Decathlonu jsem se rozhodla jednoduše.Hledala jsem práci a uviděla inzerát. Decathlon jako obchod jsem měla vždycky ráda a věděla jsem, že tam pracuje spousta mladých, skvělých lidí, a že cokoliv spojeného se sportem bude fajn. Neváhala jsem tedy ani vteřinu a poslala svůj životopis. Prostě jsem to zkusila a ono to vyšlo!

V Decathlonu jsem zatím poměrně krátce a tak nemám mnoho zkušeností s jinými prodejnami. Od mého nástupu mám na starost oddělení fitness a od letošního roku jsem také HR koordinátor.

Náplní mé práce je tak hlavně správný chod fitness oddělení. Dále nesmím zapomenout na spokojený tým mých spoluhráčů, které vedu a s kterými se o naše oddělení staráme. Zároveň jako HR koordinátor pomáhám všem spoluhráčům s dotazy ohledně jejich výplat, slev a různých benefitů. Celkově se dá říct, že se starám o to, aby všichni mí spoluhráči byli v práci spokojení a cítili se dobře.

Na mé práci mě nejvíc baví kolektiv. Jsme banda fakt super modrých vitálních šmoulů a tudíž se v práci, i mimo práci, nikdy nenudíme. Pořád se smějeme, sportujeme a je nám spolu hezky, což je za mě ten největší pracovní benefit - těšit se do práce za kolegy.

Hlavními benefity jsou pro mě naše meetingy a grilovačky, ambasadorská sleva na produkty, akciový program a také možnost kariérního i osobního růstu. Také je to určitě Multisport karta či příspěvek na sport.

Největším benefitem, jak už jsem říkala, jsou lidé, co tu pracují. Je to ten skvělý kolektiv, který máme.
Menu