Příběhy

Adriana Machová

Vedoucí oddělení fitness
Pracuje v Decathlonu 🙌 od 03/2019

Fitness se stal mým životním stylem, protože mám ráda výzvy a tvrdou dřinu.

V Decathlonu jsem již od března roku 2019 a aktuálně zastávám pozici vedoucího oddělení fitness v Decathlonu Brně-Ivanovicích.

Moje sportovní minulost je velice různorodá. Od 6 let sportuji skoro nepřetržitě. Začalo to sportovní gymnastikou, satletikou, volejbalem a již aktuálně 6. rokem se věnuji crossfitu. Několikrát jsem reprezentovala klub, město, kraj či dokonce zemi. V crossfitu mám za sebou spoustu úspěšných závodů, ale za svůj největší úspěch považuji reprezentaci naší země na mistrovství světa ve Švédsku v roce 2019 ve funkčním fitness.

Fitness se stal mým životním stylem, protože mám ráda výzvy a tvrdou dřinu.

Dlouho jsem hledala možnosti a způsob, jak spojit svůj koníček s prací. V Decathlonu jsem našla oporu a zároveň i podporu v tom, co mě baví a naplňuje.

Začínala jsem jako sportovní poradce v Decathlonu Brno-Modřicích na oddělení vodních sportů s 30h úvazkem. Asi po půl roce jsem přestoupila na oddělení fitness, kam mě to již delší dobu táhlo a vypracovala jsem si projekt sportleadera. Jako sportleader jsem se starala primárně o sporty jako jsou kruhový trénink a posilování, postupem času jsem si přibrala box, bojové sporty a výživu. Asi po 2 letech mi přišla nabídka na pozici vedoucího oddělení fitness do Brna-Ivanovic. Výzvu jsem tehdy přijala a v Ivanovicích jsem doteď.

Náplní práce vedoucího oddělení je mimo jiné i vedení lidí. Aktuálně mám pod sebou již 10 spoluhráčů, se kterými se společně snažíme pracovat na profesním i osobním rozvoji. Mám zodpovědnost za organizaci týmu a dokonalé pokrytí směn, abychom byli zákazníkům vždy plně k dispozici.

Dále mám také zodpovědnost za celkový chod oddělení (kontrolu skladových zásob nebo třeba samotné vystavení produktů).

Na práci v Decathlonu mě nejvíce baví posouvat spoluhráče kupředu. Každý měsíc máme sezení, během kterého si zhodnotíme výsledky a řekneme si, co je potřeba zlepšit. Dále mě baví samotná práce s regálem. Již jako sportleader jsem měla ráda přestavby a úpravy regálu, díky kterým zákazníkům lépe přibližujeme a prezentujeme naši nabídku.

Největšími benefity jsou pro mě časová flexibilita, lidský přístup a skvělý kolektiv nadšených sportovců. Člověk si tu najde spoustu kamarádů a přátel do života.
Menu