Vanessa Zelenanská

Vanessa Zelenanská
Vanessa Zelenanská
Stará se o zákazníky v prodejně na Chodově

Práce v Decathlonu mi umožňuje posouvat se kariérně dál a zároveň je dostatečně flexibilní pro mé studium na vysoké škole.

Když jsem sháněla přivýdělek ke studiu, rozhodla jsem se nastoupit do Decathlonu. Začala jsem v Hradci Králové, kam jsem nastoupila v červnu roku 2017 na oddělení zákaznického servisu. Postupem času jsem přijala roli sport lídra (experta) a starala o zákaznický servis. Když jsem se po třech letech přestěhovala do Prahy, pokračovala jsem v práci v Decathlonu, tentokrát na Chodoě.
V průběhu mé cesty Decathlonem jsem přijímala různé zodpovědnosti, působila jsem v republikovém týmu zákaznického servisu a na prodejně jsem začátkem roku dostala možnost vést a koučovat část našeho týmu. 
V Decathlonu se mi líbí to, že právě zákaznickým přístupem, který ve firmě máme, v zákazníkovi budujeme důvěru
v naše služby a značku. Ve vztahu k zaměstnancům se mi líbí, že k super práci si člověk najde partu skvělých lidí, se kterými pak tráví čas samozřejmě i mimo práci. Dalším velkým plusem je pro mě to, že u práce v Decathlonu zvládám studovat vysokou školu a najdu si čas i na své oblíbené sporty.

Chceš o práci u nás vědět víc? Přijď rovnou za mnou do prodejny a zeptej se mě ☺.